Skupinové lekce jógy

Pro skupinové veřejné lekce jógy v období jara 2022 se inspiruji knihou Zuzany Klingrové Jóga po celý rok a knihou Olgy Krumlovské Jóga podle ročních období. Jarní lekce jsou zaměřené na načerpání nové energie, optimismu a chuti do života. Otevíráme se jarní přírodě, dýcháme, otevíráme se novým výzvám a plánům. "Podobně jako taje a rozpouští se sníh na horách, odchází vše nepotřebné z našeho těla během jarního období". Praxí jógy harmonizujeme svoji energii a tak předcházíme rýmám, alergiím anebo jarní únavě. 

 

Pro jaro je přirozeně vhodnější dynamičtější jóga; na Dobráku se zaměřujeme na meditaci v pohybu. Čekají nás příjemné lekce plné pohybu, dechu i relaxace. 

Skupinové lekce jógy jsou vhodné pro všechny z Vás, jak pro začátečníky, tak i pokročilejší milovníky jógy. Ptáte-li se, zda je možné, aby se na lekci společně setkávali začátečníci a pokročilí, odpověď zní, že to možné je. Učíme se totiž vědomě naslouchat svému tělu a vnitřním pocitům - učíme se, že někdy méně je více.  

Termíny lekcí jógy:

pondělky od 19.00 do 20.30 hodin

čtvrtky od 18.00 do 19.30 hodin 

Návrh bez názvu (36).png
Návrh bez názvu (38).png
Návrh bez názvu (37).png
Návrh bez názvu (39).png

Místo, kde se setkáváme: 

cvičebna fyzioterapie Jany Zavadilové, Dobrovského č. 3, Vyškov​

do cvičebny se dostanete zadním vchodem ze dvora (stojíte-li čelem k budově, pak ji obejdete zprava, bránou do dvora, dále po schodech dolů do suterénu)

Cena:

lekce: 120 Kč

permanentky 600/1000 Kč

Forma rezervací:

cvičíme každé pondělí a čtvrtek, stačí, když napíšete nebo zavoláte, že na lekci přijdete

 

Storno podmínky:

je samozřejmé, laskavé a ohleduplné stornovat objednanou lekci, víte-li, že nepřijdete