top of page
  • Obrázek autoraEva K.

Dárkové poukazy "Jóga Vyškov"

Nevíte čím SEBE anebo kohokoliv jiného obdarovat na Vánoce? Nebo chcete SOBĚ anebo komukoliv jinému udělat radost jen tak od srdce?


Jak Vy sami vnímáte Vánoce? Jsou pro Vás Vánoce ideálně spojeny s dárečky? Nebo jsou o setkávání a povídání s rodinou, přáteli a kamarády? Možná pro Vás znamenají oboje anebo třeba ještě něco úplně jiného, co já vím... Ať už je to jakkoliv, pokud uvažujete o "nehmotném" dárku, nabízím Vám dárkové poukázky na jógu. Ne že byl samotný poukaz nehmotný..., jeho kouzlo tkví ve splněném přání.


Tip č. 1 – Poukaz "Jóga na zkoušku"


Poukaz je vhodný pro toho, kdo s jógou nemá zkušenost. Také je vhodný pro toho, kdo jógu cvičí ať už více či méně pravidelně a má chuť se potkat na józe na Dobráku. Může se jednat třeba jen o jednu jedinou lekci. Zkrátka, chcete-li darovat jógu na zkoušku, je to super volba.


Tip č. 2 – Poukaz "Jóga Dobrák"


Poukaz je vhodný pro ty z Vás, kdo s jógou nemáte zkušenost, avšak máte v sobě odhodlání ji zkusit nejenom jednou. Také je vhodný pro Ty z Vás, kdo jógu ne-pravidelně cvičíte. Poukaz si můžete představit jako permanentku na libovolný počet vstupů. Záleží jen a pouze na Vás, kolik lekcí chcete darovat.


Tip č. 3 – Poukaz "Hormonální jóga pro ženy 1:1"


Dárkový poukaz je určený pro všechny ženy, které řeší hormonální ne-rovnováhu. Jde o individuální výuku hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues (pro jednu osobu). V takovémto kurzu hormonální jógy se budu věnovat jen a pouze Vám, budeme cvičit jen my dvě, společně.


Tip č. 4 – Poukaz "Hormonální jóga pro ženy společně"


Dárkový poukaz je určený pro všechny ženy, které řeší hormonální ne-rovnováhu. Jde o výuku hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro minimálně dvě osoby za zvýhodněnou cenu. Zda půjde o kamarádky anebo o rodinné příslušníky, to už nechám na Vašem uvážení.Jsem moc ráda, pokud Vás možnost darovat radost jógou potěšila. Radost je dle mého názoru právě to, co dnešnímu světu trochu chybí. Pro více informací zavolejte anebo napište. Moc se na Vás těším!

bottom of page