top of page
  • Obrázek autoraEva K.

Voňavé polštářky a bolstery, i taková je Jóga Vyškov, jóga na Dobráku

Mám ráda vůni bylinek a jsem si jistá, že jóga a aromaterapie k sobě patří. Mám ráda zvláštní kouzlo pomůcek na jógování, voní-li a jsou-li vyrobené s láskou.
Pomůcky ke cvičení jógy


Trh s jógou, ať už se jedná o oblečení, podložky anebo o pomůcky jako jsou bločky, pásky, polštáře, polštářky nebo bolstery, je bezbřehý. Online svět nabízí nepřeberné množství produktů na jógu různých cenových kategorií i různé kvality.

Takže, když jsem vybírala do Vyškova na Dobrák bolstery a polštáře, připadala jsem si doslova jak Alenka v říši divů. Stála jsem před výzvou jaké produkty zvolit ideálně tak, abych našla optimální řešení kvality, ceny, praktičnosti, krásy a přidané hodnoty neobyčejnosti.


Vybrat, ale nepřebrat


Od začátku koupě jsem si byla jistá tím, že chci pomůcky na jógu, které budou sloužit pro cvičení, meditaci, dechové techniky, automasáž i relaxaci. Také jsem měla jasno v náplni, neboť jsem chtěla čistě přírodní plnidlo, a to buď pohanku nebo jinou obilninu. Stejně tak jsem úvahy směřovala k tomu, aby bylo možné povlak pomůcky prát a udržovat v čistotě.


Vyhrává český výrobce z Fleru


Moje očekávání nejvíce naplnily s láskou ručně šité a ručně plněné výrobky z Fleru. Prodejkyně "U Jadwigy" nabízí nejrůznější výrobky nejenom z bylinek a přírodních materiálů, ale i látek a přízí. Léčivé bylinky si sbírá v podhůří Beskyd sama.


A právě vůně bylinek, která se line z polštářků na oči, srdíček, polštářů a bolsterů, je ona na začátku článku zmiňovaná přidaná hodnota jógové pohody na Dobráku. Po roce používání stále krásně voní, drží tvar a dělají radost.Za svoji jógovou praxi jsem v rukách měla mnoho různých pomůcek od mnoha různých producentů. Některé byly od známých výrobců a specialistů, jiné byly z běžné sítě prodejen se sportovními potřebami. Na těchto mých pomůckách se mi líbí jejich jedinečnost a neobyčejná obyčejnost.

Pokud tedy uvažujete o koupi polštářku jen tak pro radost anebo o pořízení podsedáku pro domácí praxi jógy, obchůdek "U Jadwigy" je za mě dobrou volbou.bottom of page