top of page
  • Obrázek autoraEva K.

Nový web "Jóga Vyškov": Jak moc je důležité být kreativní?

Jsem vděčná za své přátele, kamarády a známé, kteří mne podporují v čemkoliv co dělám. Cítím se moc dobře v této mé komunitě, kde vládne otevřená komunikace, otevřená mysl a otevřené srdce. Často se sama sebe ptám, kde se v těchto lidech bere ona ochota sdílet skvělé myšlenky, nové nápady a dobré rady. Odpověď neznám, stále ji hledám. Každopádně, tento web vznikl díky Vám.Občas mívám skličující pocit, že mám něco změnit. Třeba web jógy. Zdál se mi starý, nepěkný, až moc růžový, složitě editovatelný ... A tak jsem si jednou v angličtině posteskla. A světe div se, je z toho nový web!

Jóga Vyškov

Po několika letech neměnnosti, stálosti, konstantnosti, které mne udržovaly v přílišné jistotě komfortní zóny měním mnohé ve svém životě. Stabilita a jistota jsou fajn, avšak vedou v konečném důsledku ke stagnaci. Vedou ke stagnaci, která se může nakonec stát naší brzdou. Otevírám se tedy světu, otevírám se novým možnostem, posouvám se dál… A měním například webové stránky.


Cesta nového webu nebyla a asi ani nebude úplně snadná. Fajn ale je, že mě to baví. Baví mě vystupovat z komfortní zóny a baví mě učit se nové věci. Baví mě tvořit, měnit, vylepšovat ... Hm, teď už nezbývá než doufat, že Vám stránky nabídnout to, pro co si sem přijdete.


 


bottom of page